Szczegóły oferty
Cena509 000 PLN
Cena za m211 065,22 PLN
Powierzchnia46 m2
Liczba pokoi2
PiętroParter
Liczba pięter2
Typ kuchniAneks
RynekWtórny
Opis
Mieszkanie 2-pokojowe, 44 m², Szczecin Pogodno, ul. Włodkowica
Mieszkanie na wysokim parterze w niskim bloku, budynek 2-piętrowy, ocieplony. Rozkład 2-pokojowy: salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka i przedpokój.
Układ i pomieszczenia:
Salon połączony z aneksem kuchennym - jedna duża, funkcjonalna przestrzeń dzienna. Kuchnia w zabudowie z piekarnikiem i płytą gazową, miejsce na sprzęty. Sypialnia jest przestronna - bez problemu wygospodarujesz w niej też miejsce do pracy.
Łazienka po remoncie: prysznic typu walk-in, toaleta, umywalka z szafką, grzejnik drabinkowy. Gotowa do użytku, nie wymaga nakładów.
Przedpokój z miejscem na szafki i buty, oddzielający część dzienną od sypialni.
Stan techniczny:
Mieszkanie do odświeżenia - podłogi (panele + płytki), instalacje i łazienka są w dobrym stanie, do zrobienia głównie malowanie i drobne kosmetyczne poprawki. Można się wprowadzić od razu i odświeżać etapami. Okna PCV z roletami. Grzejniki panelowe pod oknami.
Ogrzewanie i koszty:
Ogrzewanie gazowe (własny piec) - samodzielna kontrola nad temperaturą i rachunkami, niezależność od dostaw ciepła z sieci.
Czynsz administracyjny - ok. 350 zł. W czynszu zaliczka na wodę.
Prąd według zużycia.
Do mieszkania przynależy:
Piwnica - dodatkowe miejsce do przechowywania.
Lokalizacja:
Pogodno, ul. Włodkowica. Ciche, zielone otoczenie, mieszkanie słoneczne. Wejście przez zadbaną, wyremontowaną klatkę schodową.